O webu

O webu

Neuvádím zde všechny registry vozidel (respektive odbory dopravy, oddělení registrace vozidel atd...), ale jen registry, které považuji za často vyhledávané - z velkých měst. V případě potřeby je třeba, abyste si našli kontakt na Vám příslušný registr vozidel a ten navštívili. K vyhledávání můžete požít Google.

Zároveň neručím za správnost údajů, ale snažil jsem se udělat co nejlépe a nejpřehledněji (s tím jsem vypustil některé údaje, které se netýkaly přímo registru vozidel a tím by návštěvníky hledající info o registru vozidel spíše mátly).

Neručím za správnost všech informací a neodpovídám za problémy způsobené chováním podle nich, ale stejně jako u předchozího snažil jsem se text napsat co nejlépe v dobré vůli pomoci návštěvníkům.

Privacy policy Toto není oficiální web registru vozidel ani žádného odboru či oddělení. Jedná se o neoficiální informační web. Informace zde uvedené si raději ověřte, autor a majitel webu neodpovídá za jejich správnost a za případné problémy způsobené chováním podle těchto informací.